« Powrót do poprzedniej strony

Długopisy wyborcze – sposób na zdobycie głosów

Kampania wyborcza to czas intensywnej pracy dla kandydatów, którzy prześcigają się w wymyślaniu sposobów, w jaki sposób przekonać do siebie głosujących. Wyjazdy na spotkania z wyborcami, rozwieszanie plakatów i rozdawanie ulotek, a także kampania promocyjna w Internecie to tylko niektóre sposoby na zdobycie przychylności społeczeństwa. Aby dać się zapamiętać, warto zainwestować także w spersonalizowane gadżety wyborcze.

 

Długopisy wyborcze- sposób na zdobycie głosów Długopisy wyborcze- sposób na zdobycie głosów

Gadżety reklamowe – skuteczne narzędzie promocyjne

Wiele osób umniejsza znaczenie gadżetów reklamowych uważając, że w dobie wszechobecnego Internetu, to w sieci powinna się koncentrować kampania promocyjna. Nic bardziej mylnego, gdyż należy pamiętać, że wyborcami są również osoby starsze, które nie są tak biegłe w obsłudze Internetu. Wręczenie gadżetów wyborczych z pewnością wpłynie pozytywnie na wizerunek kandydata oraz ułatwi jego zapamiętanie. Długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem z numerem partii oraz nazwiskiem kandydata stanowią miły, ale i praktyczny upominek dla wyborcy, budząc tym samym przychylne skojarzenia. Kandydaci często wymyślają różne formy promocji, wybierając wymyślne gadżety reklamowe, tymczasem to najprostsze rozwiązania przynoszą najwięcej korzyści.

Długopisy na wybory – dlaczego to dobry wybór?

Gadżety, aby były skutecznym nośnikiem reklamy, muszą być atrakcyjne dla odbiorcy. Podczas kampanii wyborczej wręczenie breloka czy smyczy na klucze nie sprawdzi się, gdyż upominek taki prawdopodobnie wyląduje w szufladzie. Długopisy z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem, dlatego że gadżet ten jest praktyczny i może być używany na co dzień. Robienie notatek na studiach, podpisywanie dokumentów pracy czy wypełnianie krzyżówki długopisem z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem kandydata utrwala go w pamięci. Jest to szczególnie ważne w przypadku wyborców, którzy nie do końca są zdecydowani na kogo oddać swój głos. Dodatkowo mogą zabrać długopis na wybory, a wówczas dane kandydata mogą ułatwić zakreślenie konkretnego pola na karcie głosowania. Długopisy na wybory mają jeszcze jedną zaletę – są tanie. Kampania wyborcza generuje wysokie koszty, które można ograniczyć poprzez wybór gadżetów reklamowych.

 

Długopisy na wybory Długopisy na wybory

 

Jakie długopisy reklamowe wybrać?

Model długopisu wręczanego jako gadżet ma znaczenie, dlatego nie należy decydować się na zwykłe, nieestetyczne pisaki. Gadżety mają być atrakcyjne dla odbiorcy, dlatego świetnym wyborem będą metalowe długopisy reklamowe z kolorowym nadrukiem, które prezentują się elegancko i stylowo. Ciekawym rozwiązaniem są również długopisy papierowe. To podświadomie nakieruje wyborcę na to, że kandydat dużą wagę przykłada do ekologii i dbałości o środowisko naturalne, co może być kolejnym atutem przemawiającym za oddaniem głosu. Długopisy wyborcze to prosty, tani i praktyczny gadżet, który wpłynie pozytywnie na kampanię wyborczą oraz może pomóc wyborcy w podjęciu decyzji podczas oddawania głosu.

Sprawdź też inne poradniki