« Powrót do poprzedniej strony

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Zakup długopisów reklamowych niczym nie różni się od zakupu innych gadżetów promocyjnych. Warto jednak korzystać z oferty zaufanych firm, które oferują produkty jak najwyższej jakości. Współpracujemy z 20 dystrybutorami długopisów reklamowych, którzy mają swoje siedziby zlokalizowane w różnych rejonach Polski.

Każdy, kto zastanawia się nad tym, gdzie kupić długopis reklamowy, który będzie skutecznie promował jego firmę czy przedsięwzięcie, znajdzie w tym miejscu najważniejsze informacje na ten temat. Wskażą one, gdzie i jak możemy zaopatrzyć się w potrzebne akcesoria promocyjne – zarówno w tanie długopisy plastikowe, jak i eleganckie długopisy z nadrukiem czy długopisy reklamowe z grawerem.

 

Dystrybutorzy długopisów reklamowych

Poniżej znajduje się wykaz sprawdzonych firm zajmujących się dystrybucją długopisów reklamowych. Więcej informacji na temat każdej firmy, łącznie z adresem dokładnej lokalizacji, e-mailem oraz stroną www, znajduje się w zakładce – Gdzie kupić. Najwięcej zaprzyjaźnionych dystrybutorów jest w Warszawie, jednak również w innych rejonach Polski znajdziemy firmy, które dostarczą nam wybrane akcesoria. Województwa, w których siedziby mają dystrybutorzy to:

 

Sposób złożenia zamówienia

Wszyscy wymienieni powyżej dystrybutorzy posiadają strony internetowe, na których można składać zamówienia na długopisy reklamowe. Część z nich posiada wygodne w użyciu zdalne systemy składania zamówień. Z niektórymi zaś należy skontaktować się za pośrednictwem e-maila lub telefonu. Wiele zależy od tego, czy chcemy kupić gotowe długopisy z nadrukiem, czy partię niezadrukowanych gadżetów. W przypadku zadruku dodatkowy kontakt zawsze jest konieczny, ponieważ należy przesłać wzór do nadruku oraz uzgodnić szczegóły zlecenia.

Wielu z dystrybutorów oferuje również inne gadżety reklamowe z nadrukiem, dzięki czemu możemy złożyć bardziej kompleksowe zamówienie, które obejmuje nie tylko eleganckie długopisy reklamowe, ale także kubki, czy nawet koszulki albo parasole i wiele innych. Niektórzy posiadają również w swoim asortymencie szereg innych akcesoriów i urządzeń biurowych. Dlatego warto się z nimi dokładnie zapoznać i skorzystać z oferty najbardziej dopasowanej do naszych potrzeb.

 

Sprawdź też inne wpisy w “Poradniku”:

Sprawdź też inne poradniki