« Powrót do poprzedniej strony

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Gdzie kupić długopisy reklamowe?

Zakup długopisów reklamowych niczym nie różni się od zakupu innych gadżetów promocyjnych. Warto jednak korzystać z oferty zaufanych firm, które oferują produkty jak najwyższej jakości. Współpracujemy z 20 dystrybutorami długopisów reklamowych, którzy mają swoje siedziby zlokalizowane w różnych rejonach Polski.

Każdy, kto zastanawia się nad tym, gdzie kupić długopis reklamowy, który będzie skutecznie promował jego firmę czy przedsięwzięcie, znajdzie w tym miejscu najważniejsze informacje na ten temat. Wskażą one, gdzie i jak możemy zaopatrzyć się w potrzebne akcesoria promocyjne – zarówno w tanie długopisy plastikowe, jak i eleganckie długopisy z nadrukiem czy długopisy reklamowe z grawerem.

 

Dystrybutorzy długopisów reklamowych

Poniżej znajduje się wykaz sprawdzonych firm zajmujących się dystrybucją długopisów reklamowych. Więcej informacji na temat każdej firmy, łącznie z adresem dokładnej lokalizacji, e-mailem oraz stroną www, znajduje się w zakładce – Gdzie kupić. Najwięcej zaprzyjaźnionych dystrybutorów jest w Warszawie, jednak również w innych rejonach Polski znajdziemy firmy, które dostarczą nam wybrane akcesoria. Województwa, w których siedziby mają dystrybutorzy to:

 

Sposób złożenia zamówienia

Wszyscy wymienieni powyżej dystrybutorzy posiadają strony internetowe, na których można składać zamówienia na długopisy reklamowe. Część z nich posiada wygodne w użyciu zdalne systemy składania zamówień. Z niektórymi zaś należy skontaktować się za pośrednictwem e-maila lub telefonu. Wiele zależy od tego, czy chcemy kupić gotowe długopisy z nadrukiem, czy partię niezadrukowanych gadżetów. W przypadku zadruku dodatkowy kontakt zawsze jest konieczny, ponieważ należy przesłać wzór do nadruku oraz uzgodnić szczegóły zlecenia.

Wielu z dystrybutorów oferuje również inne gadżety reklamowe z nadrukiem, dzięki czemu możemy złożyć bardziej kompleksowe zamówienie, które obejmuje nie tylko eleganckie długopisy reklamowe, ale także kubki, czy nawet koszulki albo parasole i wiele innych. Niektórzy posiadają również w swoim asortymencie szereg innych akcesoriów i urządzeń biurowych. Dlatego warto się z nimi dokładnie zapoznać i skorzystać z oferty najbardziej dopasowanej do naszych potrzeb.

 

Sprawdź też inne wpisy w “Poradniku”:

Sprawdź też inne poradniki