« Powrót do poprzedniej strony

Grawer laserowy jako metoda znakowania długopisów reklamowych

Grawer laserowy jako metoda znakowania długopisów reklamowych

Sterowana komputerowo wiązka lasera rzadko kojarzy się z gadżetami reklamowymi. Tym czasem grawerowanie laserowe długopisów jest całkiem często i chętnie stosowaną techniką. Nanoszony wzór jest precyzyjnie odtworzony. Świetnie współgra z wieloma modelami długopisów. Myśląc o długopisie z napisem powinniśmy zwrócić uwagę również na grawer laserowy. Przecież nie każdy gadżet reklamowy musi krzyczeć kolorami naniesionymi na całej jego powierzchni. Taki wybór nie dla każdego się sprawdzi. Czasem warto postępować w myśl zasady less is more – postawić na elegancję i prostotę.

 

Samo grawerowanie czy wycinanie wzorów na powierzchniach przyborów piszących ma długą tradycję. Zawsze kojarzone było z wyczuciem estetycznym, dobrym smakiem. Warto sięgnąć i teraz do tej tradycji, by wzbudzić w odbiorcach pożądane skojarzenia.

 

Długopisy reklamowe z grawerem

Technika grawerowania na długopisach daje bardzo ładny efekt wizualny. Perfekcyjnie wycięte wzory sprawiają, że przedmioty zyskują elegancki sznyt. Szczególnie dobrze prezentują się  metalowe długopisy z grawerem. Nie mniej ważne w tym przypadku są doznania dotykowe, kiedy pod palcami można wyczuć precyzyjnie wycięty wzór. Kolejną, niewątpliwą zaletą grawerowania laserowego długopisów jest trwałość wzorów. Nie straszne im środki chemiczne, które uszkadzają farby drukarskie, nie zacierają się podczas częstego używania. Na pewno jest to najtrwalsza spośród wszystkich technik znakowania. Grawer daje gwarancję, że wybrany gadżet reklamowy i przede wszystkim dostosowany do niego przekaz zostaną z odbiorcami na dłużej.

 

Co jeszcze zyskujemy wybierając technikę grawera laserowego? Sam laser słusznie kojarzy nam się z precyzyjnym wycinaniem elementów czy wzorów. Nie inaczej jest w przypadku znakowania długopisów. Dzięki sterowanej komputerowo wiązce jesteśmy w stanie wyciąć nawet na niewielkiej powierzchni dość skomplikowane kształty. Co ważne, mogą to być naprawdę drobne elementy, a takie zdarzają się szczególnie na firmowych logotypach.

 

Grawerowanie laserowe długopisów z różnych materiałów

Grawer laserowy można stosować na powierzchniach wykonanych z różnego rodzaju materiałów. W przypadku oferowanych przez nas przyborów piśmienniczych w grę wchodzi metal, plastik i drewno. Na pewno świetnie będzie się prezentował na każdym z nich. Poza metalem, z którym tworzy bardzo elegancki duet, warto zwrócić uwagę na drewno. Ołówki z wygrawerowanym wzorem to również ciekawa opcja. Mogą okazać się szczególnie dobrym wyborem w przypadku tych, którzy chcą być kojarzeni z naturalnością czy ekologią.

 

Cennik grawerowania długopisów

Wbrew pozorom grawerowanie laserowe długopisów nie jest kosztowną techniką. Jest tańsze niż nanoszenie wzorów techniką tampodruku czy sitodruku. Wtedy warto zdecydować się na nieco droższy, bardziej elegancki model – np. długopisy metalowe z grawerem. To dobry wybór dla tych, którzy stawiają na nienachalny, elegancki wizerunek, za którym idą gadżety reklamowe w dobrym guście. Ale w naszej ofercie znaleźć można również tani długopis z grawerem, jeśli taki akurat jest poszukiwany.

 

Sprawdź też inne wpisy w “Poradniku”:

Sprawdź też inne poradniki