« Powrót do poprzedniej strony

Ładne długopisy, czyli ekstra gadżet na prezent!

O tym, że długopisy to najpopularniejsze akcesoria piśmiennicze, wiemy wszyscy z praktyki. Natomiast o tym, że designerskie i po prostu ładne długopisy to pomysłowe gadżety, które doskonale nadają się na prezent, już nie dla wszystkich jest takie oczywiste.

A okazuje się, że sprawdzają się one nie tylko w stricte marketingowej postaci, jako długopisy reklamowe, ale równie dobrze wypadają jako okazyjny podarunek. Praktyczne zastosowanie długopisów w połączeniu z ich nowoczesnym wyglądem sprawia, że jest to interesujący i przydatny gadżet, który może się podobać i przydać. Dlatego długopisy na prezent są strzałem w dziesiątkę – mniej czy bardziej, przydadzą się każdemu!

 

Ładne długopisy

 

Fajne długopisy na prezent – dla kogo?

Długopis należy do przedmiotów, który zawsze znajdzie zastosowanie. Pomimo tego całego rozwoju i cyfryzacji, nadal pismo ręczne jest w powszechnym użytku. Z prezentu w postaci długopisu najbardziej ucieszą się jednak ci, którzy często go używają. Taki upominek będzie szczególnie doceniony przez osoby pracujące w biurze albo oświacie oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność ręcznego pisania. Długopisy na prezent idealnie nadają się również dla uczniów i studentów.

Co najważniejsze, oryginalnie zaprojektowane, fajne długopisy, to nie tylko akcesoria do pisania, ale też efekciarskie i designerskie gadżety. W szerokiej ofercie długopisów, jaką mamy dzisiaj na rynku, bez problemu można znaleźć naprawdę ciekawe modele, które nadadzą się zarówno dla zwolenników klasycznej elegancji, jak i miłośników nowoczesności. Ładne długopisy znajdziemy w ofertach takich producentów jak:

A jeśli dodamy do tego jakiś spersonalizowany nadruk na długopisie plastikowym lub grawer na długopisie metalowym, to możemy być pewni, że taki prezent sprawi prawdziwą frajdę obdarowanej osobie – i to zapewne większą niż drogie czekoladki czy bukiet kwiatów.

 

Jak wybrać ładny długopis na prezent?

Najlepiej, aby długopisy na prezent spersonalizować. Dedykowany nadruk lub grawer to wspaniała pamiątka i coś, co sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa. Do wyboru mamy wiele rodzajów i modeli długopisów. To, na jaką formę znakowania się zdecydujemy, determinuje wybór rodzaju długopisu. Jeśli zależy nam na grawerze, wskazane są długopisy metalowe. Grawer wygląda na nich niezwykle elegancko.

W przypadku nadruku tradycyjnego, w postaci sitodruku lub tampondruku, pozostają długopisy plastikowe. Tego typu akcesoria piśmiennicze charakteryzują się sporą liczbą modeli o bogatym wzornictwie. Do wyboru mamy plastikowe długopisy różniące się między sobą zarówno designem i kolorem, jak i rodzajem mechanizmu włączającego – pod tym względem mamy zatem możliwość wielowymiarowego dopasowania długopisu, do preferencji i gustu osoby, którą chcemy obdarować.

 

Fajne etui na ładny długopis – idealny komplet upominkowy

Decydując się na długopis na prezent, warto zadbać również o odpowiednią oprawę. Jeśli podarunek będzie znajdował się w fajnym, a przy tym praktycznym etui, na pewno będzie o wiele bardziej elegancki. Taki komplet zawierający fajny długopis i ładne etui można podarować praktycznie na każdą okazję – zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie czy dziecku.

Sprawdź też inne poradniki