« Powrót do poprzedniej strony

Długopisy reklamowe z grawerem

Długopisy reklamowe z grawerem

Długopisy to najczęściej stosowane gadżety reklamowe z nadrukiem. Poza tym, że są funkcjonale, to mogą wzbudzać w odbiorcach pożądane skojarzenia z marką czy firmą. Warto pamiętać, że finalny efekt zależy nie tylko od rodzaju długopisu. Dobór techniki znakowania ma również duże znacznie.

Długopisy reklamowe z nadrukiem

Czym wyróżnia się grawer spośród innych technik znakowania długopisów reklamowych? Przede wszystkim można go stosować na różnych powierzchniach – na metalu, na plastiku, na drewnie. To sprawia, że możemy korzystać z niemal wszystkich dostępnych materiałów piśmienniczych.

Grawerowanie laserowe jest techniką bardzo precyzyjną. Korzystając z niej, możemy mieć pewność, że na powierzchni długopisu pojawi się każdy zaprojektowany element, nawet niewielki. Wzór, co ważne, będzie bardzo trwały.

Warto zaznaczyć, że długopisy reklamowe z grawerem nie muszą być kosztowne. Cena zależy głównie od modelu długopisu, a nie od zastosowania samej techniki. W istocie, użycie grawera laserowego jest tańsze niż chociażby tampodruk.

Długopisy metalowe z logo firmy

Logotypy firmowe są bardzo różnorodne. Często zawierają niewielkie lub bardziej skomplikowane elementy graficzne. Jako znaki określające firmę, muszą być dokładnie odwzorowane. W tej kwestii nie ma kompromisów. Nawet jeśli projekt musi być przeskalowany do niewielkich rozmiarów i naniesiony na nieregularną powierzchnię. Bardzo wysoki stopień dokładności odwzorowania projektu daje nam właśnie technika grawerowania laserowego. Precyzja, z jaką działa wiązka lasera, umożliwia przenoszenie nawet niewielkich wzorów. Najlepsze rezultaty pod względem trwałości wzoru osiągniemy na metalowych powierzchniach. Długopisy metalowe z logo firmy, ze względu na swoje walory estetyczne, będą jednocześnie bardzo elegancką wizytówką firmy.

 

Długopis reklamowy z grawerem

Grawer na długopisie

Grawer na długopisie niekoniecznie musi spełniać tylko funkcje reklamowe. Warto pomyśleć o nim jak o współczesnej technice zdobienia przedmiotów. Niegdyś robiło się to ręcznie, teraz mamy do dyspozycji technologie, które znacznie to ułatwiają. Tak powstały przedmiot nabiera wyjątkowych cechy, staje się doskonałym prezentem. A my, jako ludzie, przywiązujemy się do rzeczy, które zostały stworzone z myślą o nas. Nie musi to być nic wielkiego i kosztownego, bo dla obdarowanego najbardziej liczy się intencja i pomysł. Komu taki prezent może przynieść radość?

• Długopis z grawerem dla dzieci

Dzieci uwielbiają spersonalizowane gadżety. Wygrawerować można na nich imię bądź ważną sentencję. To doskonały prezent z okazji rozpoczęcia szkoły, albo jej zakończenia, z okazji urodzin, innych ważnych wydarzeń. Sprawdzą się tu zarówno kolorowe długopisy plastikowe, jaki i metalowe.

• Długopis z grawerem dla nauczyciela

Obdarowywanie nauczycieli małymi prezentami na zakończenie roku szkolnego jest bardzo powszechne. Elegancki długopis z grawerem na pewno będzie miłym elementem podziękowań. A co ważniejsze, stanie się także bardzo piękną pamiątką.

• Długopis z grawerem dla szefa

Wybór prezentu dla szefa często bywa dość kłopotliwy. Dlatego warto wtedy postawić na symboliczne przedmioty. Długopis z wygrawerowanym napisem sam w sobie jest neutralnym prezentem. Ale, używając odpowiedniej sentencji, zdania łatwo można go przemienić w niezwykły gadżet.

Sprawdź też inne poradniki