« Powrót do poprzedniej strony

Jakie firmy sprzedają długopisy reklamowe?

Jakie firmy sprzedają długopisy reklamowe?

 

Gdzie kupić markowe długopisy reklamowe dla swojej firmy?

Planujesz zakup długopisów reklamowych z logo Twojej firmy i zastanawiasz się jakie firmy sprzedają długopisy reklamowe? Najczęściej dystrybucją tego typu akcesoriów zajmują się różnego rodzaju agencje reklamowe, firmy marketingowe czy hurtownie papiernicze. Jeżeli zależy Ci na oryginalnych gadżetach reklamowych w najlepszej jakości, poszukaj współpracujących z nami firm, które dystrybuują nasz asortyment. Znajdziesz ich w całej Polsce, od Pomorza, przez Mazowsze aż po Małopolskę. Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji oraz produkcji długopisów i innych gadżetów reklamowych z nadrukiem sprawia, że doskonale znamy potrzeby i wymagania rynku. Najnowocześniejszy park maszynowy pozwala nam produkować oraz znakować wyroby reklamowe innowacyjnymi trwałymi technikami, a bogaty wybór modeli długopisów i innych gadżetów, gwarantuje najlepszą możliwą ofertę na rynku.

 

Jak wybrać długopis reklamowy z logo?

W dzisiejszych czasach skuteczny marketing to klucz do sukcesu, a odpowiednio dobrane gadżety reklamowe potrafią otworzyć serca potencjalnych klientów. Markowe długopisy reklamowe to jeden z tych gadżetów, który zawsze jest dobrym pomysłem. Zamawiając długopisy reklamowe z logo, warto wybrać model, wzór i kolorystykę, która będzie spójna z barwami firmy, a także będzie w pewnym sensie pasowała do jej filozofii. Poważna kancelaria prawna, czy biuro rachunkowe nie będzie rozdawać swoim klientom kolorowych, plastikowych długopisów ze śmieszną grafiką, ponieważ przekaz nie będzie spójny. Tak samo, jak do agencji kreatywnej, czy firmy organizującej imprezy dla dzieci, nie pasuje smukły, elegancki grafitowy długopis z grawerem. Oryginalne gadżety reklamowe muszą współgrać z polityką firmy, tylko wtedy cała kampania będzie skuteczna i wiarygodna.

 

Długopisy reklamowe, które pracują na Twoją firmę

Zamawiając długopisy reklamowe z logo firmy, zwróć uwagę na jeszcze jedną ważną kwestię – znakowanie. Na długopisach czy ołówkach reklamowych można nadrukować lub wygrawerować logotyp, hasło firmowe czy inną grafikę. Projektując wzór nadruku na długopis, zadbaj o to, aby nie był on zbyt krzykliwy. Subtelna, stonowana i elegancka grafika daje większe szanse na to, że gadżet będzie przez klienta z chęcią używany, a co za tym idzie, będzie aktywnie promował Twoją firmę.

 

Tanie długopisy firmowe – skuteczna reklama za rozsądną cenę

Decydując się na zakup markowych długopisów reklamowych w naszej firmie lub u jednego z naszych dystrybutorów masz do dyspozycji bardzo bogatą ofertę modeli długopisów. Począwszy od długopisów plastikowych z nadrukiem, za kilkanaście gorszy, aż do eleganckich długopisów metalowych z grawerem za kilkadziesiąt groszy. Przy zakupach hurtowych, jednostkowe ceny długopisów reklamowych z logo są naprawdę niskie. Nawet jeżeli Twoja firma nie ma wysokiego budżetu na gadżety promocyjne, zakup zestawu atrakcyjnych i solidnych długopisów z logo, nie będzie dużym kosztem, a może być świetną reklamą i zachętą dla przyszłych i obecnych klientów.

 

Sprawdź też inne wpisy w “Poradniku”:

Sprawdź też inne poradniki