« Powrót do poprzedniej strony

Znakowanie długopisów i ołówków reklamowych

Stwórz swój unikalny, spersonalizowany długopis.

Proponujemy trzy metody znakowania tekstu i logotypów: sitodruk, tampodruk i grawer laserowy:

 

 

Reklama na długopisach

 

Reklama na długopisach

Długopis jest małym ambasadorem naszej marki i firmy. Oznacza to, że cała jego forma – rodzaj, kształt, materiał wykonania, projekt wzoru i technika nadruku – jest komunikatem. Na tej podstawie ocenia go odbiorca. Trafiają do niego dwa rodzaje treści. Po pierwsze te czysto informacyjne, które powinny być czytelne. Po drugie: forma, która odzwierciedla wartości stojące za firmą, to z czym utożsamiamy się my i nasi odbiorcy. Trzeba o tym pamiętać, wybierając artykuły piśmiennicze i projektując na nich wzory.

Nadruki na długopisach

Zamierzony efekt reklamowy i promocyjny można osiągnąć stosując odpowiednie nadruki na długopisach. Pomagamy dostosować technikę nadruku do indywidualnych wymagań i celów, jakie mają spełniać artykuły piśmiennicze. Choć reklama na długopisach wydaje się prostą formą, w istocie wiele czynników decyduje o osiągnięciu zadowalających rezultatów.

Oto kilka najważniejszych elementów, które trzeba wziąć pod uwagę, stosując nadruki na długopisach. Kwestie wizerunkowe powinny oczywiście stanowić bazę. Dostosować do nich trzeba rodzaj i model przyrządu do pisania. Po tych działaniach lub jednocześnie z nimi wybieramy odpowiednią technikę zadruku i przygotowujemy projekt. Na uwadze trzeba mieć klika rzeczy:

 

Znakowanie długopisów i ołówków reklamowych

 

Długopisy plastikowe z nadrukiem

Na długopisach plastikowych stosować można w zasadzie wszystkie techniki znakowania, które są nam powszechnie znane. Sprawdzi się tu i tampodruk, i sitodruk, a nawet grawerowanie laserowe. Zazwyczaj najlepiej kojarzymy długopisy plastikowe z nadrukiem kolorowym. Są bardzo atrakcyjne wizualnie i na dłużej zatrzymują uwagę. Taki efekt osiągnąć można stosując tampodruk. Nie jest to rozwiązanie, które wypada najtaniej, w porównaniu z zadrukami jednokolorowymi, ale na pewno efektowne.

Długopisy metalowe z nadrukiem

Na długopisach metalowych również można stosować wszystkie z wymienionych technik znakowania. Ci, którzy poszukują trwałych i eleganckich rozwiązań, powinni zwrócić uwagę na długopisy z grawerem. Warto zaznaczyć, że dzięki zastosowaniu wiązki laserowej, na powierzchnię długopisu z dużą dokładnością można przenieść nawet niewielkie wzory.

Długopisy papierowe z nadrukiem

Na papier nanosić można wzory wykonane metodą sitodruku i tampodruku. Długopisy papierowe z nadrukiem są często wybierane, jeśli chcemy wzbudzić skojarzenia związane z ekologią czy naturalnością. Często wystarczą tu minimalistyczne, jednokolorowe wzory, które zapewni technika sitodruku. Druk sitowy ceniony jest ze względu na swoją trwałość. Jest odporny na wiele czynników zewnętrznych, w tym promieniowanie UV. Dzięki temu możemy mieć pewność, że naniesiony wzór nie wyblaknie zbyt szybko.

 

Sprawdź też wpisy w naszym “Poradniku”:

Sprawdź też inne poradniki